Magda

Nauczyciel, pedagog, a przede wszystkim żona i Mama dwójki wspaniałych urwisów. W każdym widzi i docenia jego wyjątkowość. Magda to pełen optymizmu wulkan energii! W pracy najważniejszy dla niej jest wzajemny szacunek, zrozumienie oraz wolność wypowiadania się. W każdej trudnej sytuacji widzi wyzwanie, które daje jej możlwiość do zdobywania nowych, cennych doświadczeń. Chyba nigdy w życiu nie powiedziała "Nudzę się". Wierzy, że jeśli może o czymś marzyć, to potrafi też tego dokonać.

Natalia

Pedagog z pasja! Realistka, twardo stąpająca po ziemi, realizująca zamierzone cele. W pracy z dziećmi, dba o to by, każde dziecko miało prawo do samodzielności, do wiary w siebie, prawo do błędu i prawo do sukcesu. Dokłada wszelkich starań, aby odkrywać dziecięce potencjały i stwarza warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju dzieci. Stara się zawsze postrzegać świat z perspektywy "małego" człowieka, gdyż jest to kluczem do poznania dziecka, jego potrzeb i zachowania.

Historia Karuzeli

Karuzela to przede wszystkim Magda i Natalia. Pomysł na nią zrodził się gdzieś pomiędzy dużym kubkiem kawy, a kolejnym pozytywnie zrealizowanym projektem. Poznałyśmy się w 2015 roku. W jednej z gdańskich szkół podstawowych nasze życiowe drogi się spotkały. Początkowa znajomość niezwiastująca iskier, przerodziła się w przyjaźń. Przeświadczenie o wspólnej pasji spowodowała, że Karuzela wykonała swój pierwszy obrót. Do jej wagoników zapakowałyśmy rozwój i zabawę, a zaprosiłyśmy do wspólnej podróży:  Rodziców, Dzieci oraz Nauczycieli i Studentów. Napędzają nas: doświadczenia, wiedza, zainteresowania, a przede wszystkim ludzie.

Przekonane, że nasza praca nie może ograniczać się do szkolnej klasy, postanowiłyśmy podzielić się naszymi doświadczeniami, przemyśleniami, pomysłami i wiedzą. Nieustannie zaskakujemy siebie i odkrywamy nasze możliwości.

KaruZela to przedsięwzięcie oparte na trZecH nierozerwalnych filarach:

003-number-1

ROZWÓJ

002-number-2

ZABAWA

001-numbre-3

WYCHOWANIE

Karuzela to połączenie wszystkiego, czego potrzebują i o czym marzą dzieci, pamietając o potrzebach dorosłych. To umiejętnie dobrana mieszanka edukacji i zabawy. Poprzez kreatywne, dostosowane do wieku zajęcia wspieramy rozwój dzieci a wszystkie działania oparte są o twórczą zabawę, wpisaną w naturalne potrzeby małych ludzi. To przestrzeń dla dorosłych chcących poszerzyc swoje wychowawcze horyzonty...